На Буковині спостерігається поступове зниження захворюваності на коронавірус

На Буковині спостерігається поступове зниження захворюваності на коронавірус

Упродовж останніх трьох тижнів на Буковині спостерігається поступове зниження захворюваності на коронавірус. Водночас чи не щодня число госпіталізованих перевищує сотню. Про це під час брифінгу повідомила головна санітарна лікарка Буковини Наталія Гопко.

«Після трьох пікових тижнів захворюваності на коронавірус, які накрили Буковину наприкінці лютого та на початку березня цього року, ми спостерігаємо поступову стабілізацію епідеміологічної ситуації. Проте, якщо аналізувати ті показники, за якими нас оцінює Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, коли ухвалює рішення про переведення із однієї зони в іншу, один не відповідає граничним значенням. Ідеться про госпіталізацію. За норми 60 на 100 тисяч населення за сім останніх днів, маємо 74-76. Саме тому Буковина поки що не може вийти із «червоної зони» карантинних обмежень», – сказала Наталія Гопко. 

Вона зазначила, що перевищений рівень госпіталізацій у медзакладах області пов’язаний із циркуляцією британського штаму COVID-19.

«У буковинці, які підхопили британський штам коронавірусу, хвороба має важкий перебіг. Більшість таких недужих потребують лікування у стаціонарах. Це значно впливає на заповненість відділень та реанімацій у госпітальних базах області», – сказала головна санітарна лікарка Буковини.