З нагоди дня народження українського письменника Михайла Івасюка відбувся XV обласний конкурс юних читців поезії

З нагоди дня народження українського письменника Михайла Івасюка відбувся XV обласний конкурс юних читців поезії

Напередодні дня народження відомого українського письменника Михайла Івасюка, батька легенди української естрадної пісні Володимира Івасюка, у Чернівецькій обласній дитячій бібліотеці для дітей відбувся XV обласний конкурс юних читців поезії.

Участь у заході взяли близько 80-ти учасників з різних куточків області віком від 6 до 18 років. Конкурсанти декламували вірші Михайла Івасюка зі збірки-посвяти «Елегії для сина» та вірші-посвяти Володимиру Івасюку. Дехто із дітей поєднує читання поезії із музичним супроводом або ж театралізованим дійством. Школярі, як завжди, чудово підготувались до конкурсу, емоційно та проникливо читаючи поезії.

Учасників конкурсу, членів журі, батьків конкурсантів та колектив книгозбірні привітав перший заступник голови ОДА Михайло Павлюк. «Вдячний кожному з вас за участь у конкурсі. «Кожен з нас повинен будувати нашу країну на своєму місці. Ваше завдання – наполегливо вчитися, щоб в майбутньому стати гідними громадянами України. І І ви з цим завданням справляєтеся на відмінно. Ви дійсно надихаєте. Щиро зичу нових успіхів та перемог!».

Довідково. Започаткований обласний конкурс юних читців був в листопаді 2002 року. Саме тоді буковинці відзначали 85-річчя від дня народження Михайла Івасюка. Організаторами його є Чернівецький обласний меморіальний музей Володимира Івасюка та Чернівецька обласна бібліотека для дітей.